Hakkımızda

1988 yılında Balıkesir`de kurulan firmamız inşaat, makine ve çelik konstrüksiyon alanlarında faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Sektörde yapmış olduğumuz farklı ve yenilikçi çalışmalar bizlerin tercih sebebi olmasını sağlamaktadır. Dürüst samimi ve müşteri memnuniyeti asla ödün veremeyeceğimiz ilkelerimizdendir. Sektörümüzde aranan firma olmamız gelişmelere yeniliklere ve büyüme hedeflerine yaklaşmamız doğru işler yaptığımızın göstergesidir.

DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük samimiyet paydaşlarımızla olan iyi ilişkilerimiz teknolojinin baş döndürücü bir hızla ilerlediği günümüzde toplum olarak bizi bir arada tutan değerlerimizden uzaklaşmadan faaliyetlerimizi sürdürmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Faaliyetlerimizde zamanlamayla, sürekli gelişmeleri takip eden iyileştirme çabasıyla, probleme değil çözüme odaklı, toplum değerlerinizi gözeten mükemelliyetçi yapısıyla, tercih sebebi olmak kalite politikamız gereğidir.

HEDEFLERİMİZ
Kuruluşumuzun ana hedefi olan kalitelii, güvenilir hizmet vermek ve kaliteyi en uygun fiyata sunmaktır. Geçmişteki başarılarını gelecekte dünya pazarlarında "DOKA" markası ile duyurmaktır.